Poziv na 5. intenzivni Anti stres kamp: Sljeme 2018.

Datum objave: 28. 8. 2018.

Udruga Promjena udruga za promicanje zdravlja i zdravog naćina života vas poziva na 5. intenzivni Anti stres kamp koji će se održati u Tomislavov domu, Sljeme od 16. listopada do 21. listopada 2018. Radit će se na identifikaciji uzroka vlastitog stresa, otpuštanje stresa, individualna izrada smjernica (program vježbi i antistres tehnika) i preuzimanje odgovornosti za poboljšanje i očuvanje vlastitog zdravlja.

Tehnike otpuštanja stresa koje se koriste:

– Specijalizirana kineziologija “Three IN One Concepts”
– Meditacija
– O.D.H.E. Osho Divine Healing Exercise
– Shiatsu tretman “Divine Healing”
– Brain Gym
– Razne tehnike opuštanja stresa i relaksacije: ples kao tehnika otpuštanja stresa, zvuk kao tehnika otpuštanja stresa-Healing sounds, pisanje kao antistres tehnika, slušanje muzike kao tehnika za otpuštanje stresa
– Zdrava prehrana
– Tehnike otpuštanja stresa u parovima
– Vježbe komunikacije

Download: Program 5. intenzivni Anti stres kamp: Sljeme 2018.