Poziv na VI Anti stres kamp na Sljemenu/ 22.-27.10.2019

Datum objave: 05. 6. 2019.


VRIJEME JE ZA PROMJENU

U današnje vrijeme kad u svojim urbanim životima jurimo sve više i sve brže pravi je izazov ostati opušteni i osjećati se dobro na sva tri nivoa, (tijelo,um i duša). Udaljeni i otuđeni od prirode,opterećeni odgovornostima i brigama, nezadovoljstvom, nedostatkom samopouzdanja i usamljenosti teško pronalazimo unutrašnju snagu i motivaciju za pozitivne promjene.

Naš jesenji susret je šesto dnevna pauza od stresne svakodnevnice. Healing retreat, ponovna prilika za relaksaciju,otpuštanje stresa, zagrljaje s prijateljima, bolje upoznavanje i razumijevanje samog sebe i promjenu na bolje.Stjecanja novih iskustava i punjenje novom pozitivnom energijom.

Cilj radionice je osvijestiti promjenu koja nam je u ovom trenutku našeg života najpotrebnija-promjena u sebi, u svom odnosu prema sebi, svom partneru, obitelji, prijateljima, kolegama na poslu.

Kroz šetnje i vježbanje u prirodi (O.D.H.E.), ples i pjesmu, specijaliziranu kineziologiju ,shiatsu masažu, meditacije i razne healing tehnike postići ćemo veću svjesnost, ponovo naučiti kako biti OVDJE i SADA, kako cijeniti i voljeti sebe, kako odabrati nove, bolje obrasce ponašanja za postizanje promjene i kako uzeti odgovornost za svoj psiho fizičko duhovni oporavak i pozitivnu promjenu.

Program je složen tako da drži učesnike što je moguće aktivnijim.

Prijava je obavezna na mail adresu, akontacija od 300 kuna za kotizaciju uplaćuje se do 30.06.2019 na račun udruge

Promjena udruga za promicanje zdravlja i zdravog načina života
Područje privitaka račun udruge PromjenaUdruga Promjena udruga za promicanje zdravlja i zdravog načina života
10000 Zagreb, Vrapčanska cesta 166

IBAN: HR7523600001101987211

OIB: 94827214757 – možete upisati kao poziv na broj ili ništa

Ukupna kotizacija je kao i do sada 1000, 00 kuna / za umirovljenike 800,00 kuna po osobi.

Sudionicima liječnicima – HLK dodjeljuje bodove po pravilima struke

Uvjeti plaćanja smještaja su kao i prošle godine/ povoljniji za našu grupu, samo se morate sami javiti u Tomislav Dom na Sljemenu i reći da se prijavljujete za Anti stres kamp – sami plaćate smještaj i večeru.

Rezervirala sam 4/1 i 5/2 , 4 jednokrevetne i pet dvokrevetnih soba za ukupno 14 polaznika.

Prijevite se što prije. Za bilo koje pitanje slobodno me kontaktirajte

mob: 385 98 301 812

Ljiljana Lulić Karapetrić dr. med, spec. obit. med. – predsjednica udruge Promjena

Poziv za Sljeme 2019.