Prirodni pristup menopauzi i andropauzi

Datum objave: 05. 10. 2019.

Dođite svi koji želite promjenu u svom životu, više energije i bliskost sa sobom i drugima. Podijelimo svoja iskustva!

PBS Centar sportske izvrsnosti u suradnji s Poliklinikom Nikša Drinković iz Zagreba organizira 3. javnu tribinu “Prirodni pristup menopauzi i andropauzi” s ciljem promocije zdravlja i vitalnosti počevši od srednjih godina pa nadalje. Tema je to koja se tiče svih i nitko ju ne bi trebao zanemarivati jer su tegobe koje se pripisuju menopauzi i andropauzi, kao glasnicima srednje dobi, zapravo prvenstveno stanja potrošenosti i iscrpljenosti organizma te se mogu javiti i preuranjeno. Naš PBS Centar bavi se poboljšavanjem zdravlja i svakodnevne kvalitete života primjenom filozofije Body tehnike stoga uz naša predavanja na tribini sudjeluju liječnici obiteljske medicine, kardiolog-internist, ginekolog i drugi gosti. Predavači na tribini imaju dugogodišnje iskustvo s pacijentima i klijentima te će predstaviti svoje iskustvene rezultate, razmišljanja, ali i istraživanja kako bi pružili korisne informacije primjenjive u praksi. Stručnjaci će se usmjeriti na važnost razumijevanja pojedinih simptoma i educirati kako prevenirati tegobe menopauze i andropauze. Za one kod kojih simptomi već postoje pričat će se o cjelovitim preporukama koje nisu usmjerene samo na lijekove i praćenje krvnoga tlaka. Cilj nam je zajednički osvijestiti probleme današnjeg društva te promovirati zdravlje i vitalnost bez zadrške komunicirajući o prirodnim rješenjima i preporukama za sretan život u srednjim godinama.

tribina-letak-print